Aktuality

1.2.2009Jelikož jsem s mojí "přibuznou" řertoval o takzvaném incestu. Vzápetí jsem si uvedomil že nevím co to přesne je. U mé pozdní večeře nebo brzké snídane řikejte tomu jak chcete bylo to v 03.50 po maturáku. Jsem se na toto slovýčko informoval a google za pomoci wikipedie mi odpověděl toto:
Incest je sexuální aktivita mezi blízkými příbuznými. Incest je a byl v naprosté většině současných i historických kultur považován za tabu a zakázán. Přesná definice tohoto termínu je však v různých kulturách různá, protože se liší i definice výrazů „sexuální aktivita“ a „blízký příbuzný“. V některých kulturách se blízký příbuzný definuje jen porodem, v jiných se mezi blízké příbuzné považuje i dítě adoptované nebo získané sňatkem. K incestu může dojít jak mezi sourozenci, tak mezi rodičem a jeho potomkem. Může se udát mezi osobami různého i stejného pohlaví. Ve většině národů západní civilizace a v jimi kolonizovaných národech je poměr mezi blízkými pokrevními příbuznými zločinem, i když i zde se definice blízkosti mění. V některých, jako například v Česku, jde o závažný žalovatelný trestný čin, v jiných je to jen přečin s mnohem méně vážnými důsledky.
Takže si myslím že se nemusíme bát :-) kamoši to na naás neprásknou.
Zvu te na kafe nebo cokoli co ti chutná nebo maš rady na tech maturákách si toho moc neřeknem :-( a až bude ta prty u me neboj dám vědět.

26.1.2009Tak jsem udelal nové stránkovací menu v galerkach zatim jen v hrubším výběru fotek mno podle mě dobrý, uvidim jestli s ním neco vykoumám. ;-)

23.1.2009Po tom co jsem spočetl 40 př z matiky tak na me splín na nic už jsem nehráb a jen si hrál se svou novou pečetí. Vytvořil jsme jich hned několik dost podobných, tak posuďte sami která je lepší.
Odkaz do galerky

22.1.2009Pravda je jako mince. Na jednu minci se divají dva lidé každy vidí jinou stranu, jinou pravdu. Stejně tak může být víc pravd o jedné věci.

5.1.2009Chumeli se chumeli pada snižek bílí škrabeme se v p..... mame dlouhou chvili.
Taky mate tekovou radost že je bílo???

5.1.2009 Hi hi tak sice jsem vimislel par dalších slohu co jsem dat ale tomu dejte čas je zima tak si uživejte snehu ledu a všecho možnýho jako ja proto tet krapet s... na tenhle web, ale dam do dokupi neco jsme dam až se prestanu učit na započty ;-)

Tak dalsi poznatek nechci skodit nejak modelkam ale dnes jsme dosel k nazoru že modelka neni pekna holka je to stav mysli :-( a to me na tom mrzi nejvíc:-(

Tak je to tu napadl první snižek mno neni to super konecne ja bílo a mužem se začít venovat zimním radovánkám. Ja se teda tesim na brusleni a lyže to bude zase lažo jen doufam že letos znaknu už tu jizdu po zpárku na lyžích na 100% ;-).

Tak zubata na sebe nenechala dlouho čekat!
22.11.2008

Tak jelikož se mi stala velmi nepříjemná událost, tak se chci podělit, sic vám to asi nijak v ničem nepomůže!

Můj děda dne 17,11,2008 měl mozkovou příhodu. Bohužel to se stává. Skoro určitě se z toho nedostane a možná v nevzdálené budoucnosti umře, je to dosti nemilé ale stává se to co naplat.
Co je na tom nejhorší je to že už ho v životě neuvidím se na mě usmívat a pohladit mě! Sice je mi 20 a jsem asi necita, ale tohle je moc i na mě! :'(

Tak jsem sem hodil něco z blueboard preci vse nebudu dělat sám.

Stránky založeny dne 1.10.2008 a vše se tu vyvyjí tak tomu dejte čas:-)

Tak nějak jsem rozběh galerku prevázně pro přátele, ale klido se jukněte taky:-) jinak není na 100% hotová tak tomu taky dejte čas.